MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fällstol 11244053
nr 1124 4053
Fällstol
höjd: 42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:17:28
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)